przestawienie na lato

Strona główna Forum Kotły z podajnikiem przestawienie na lato

Oglądasz 10 odpowiedzi wątku
 • Autor
  Wpisy
  • #76052
   Jarek1
   Uczestnik

   witam jak przestawić piec na lato żeby grzał tylko ciepłą wodę piec z podajnikiem 15kw na eko groszek

  • #76063
   SERWIS
   Uczestnik

   Witam

   Poczytaj sobie ten wątek:
   https://heiztechnik.pl/index.php?option=com_kunena&view=topic&catid=6&id=1556&Itemid=111&lang=pl
   W razie problemów pisz.

   Pozdrawiam

  • #76062
   Jarek1
   Uczestnik

   Witam ja mam problem po prostu nie wiem jak w sterowniku pieca przełączyć na lato wchodziłem w opcje ale nie widziałem przestawienie lato a pompy mam trzy podłogówka którą wyłączyłem sterownikiem na c.o i ciepłą wodę i teraz trzeba by było sterownikiem pieca wyłączyć C.O na razie na przemian chodzi pompa C.W.O i C.O a ta grzeje zbiornik wyrównawczy bo grzejniki zakręciłem Pozdrawiam

  • #76061
   SERWIS
   Uczestnik

   Witam

   Wchodzisz w MENU, następnie w MENO CWU, TRYB PRACY CWU i wybierasz lato lub zima.

   Pozdrawiam

  • #76060
   szury
   Uczestnik

   Witam posiadam piec Q EKO 25 chciałbym przestawić go na okres letni zeby podgrzewał tylko ciepla wode tzn posiadam sterownik HT Tronic przestawilem w menu tryb pracy cwu na lato ale w domu mam 25stopni bo kociol nagrzewa mi sie do 85 stopni i puszcza na kaloryfer wiadomo piec musi sie schłodzic zastanawiam sie czy nie powinno sie zmienic innych parametrow na sterowniku zeby piec sie tak nie nagrzewał.

  • #76059
   SERWIS
   Uczestnik

   Witam

   Zanim zaczniemy zmieniać parametry pracy palnika to proponuję abyś ustawił temperaturę kotła na 60 stopni i parametr „nastawa kotła wzrost” na 0 i czas wybiegu pompy cwu na 10 minut.
   Jeśli to nie pomoże to pisz lub dzwoń do nas.

   Pozdrawiam

  • #76058
   szury
   Uczestnik

   witam „nastawa kotła wzrost„ jak dokładnie brzmi ten komunikat i gdzie go mam szukać

  • #76057
   SERWIS
   Uczestnik

   Witam

   Brzmi on: Nastawa co wzrost

   Pozdrawiam

  • #76056
   Paweł Cieślak
   Uczestnik

   Witam!

   U mnie w sterowniku ” wybieg pompy CWU” – maksymalna wartość to 240 s. Gdzie znajdę te 10 minut?

   Pozdrawiam.

  • #76055
   SERWIS
   Uczestnik

   Witam

   Nie chodziło mi o wybieg pompy a o różnicę pomiędzy temperaturą kotła a temperaturą zadaną cwu.
   W MENU CWU jest parametr mówiący o tym, o ile ma wzrosnąć temperatura wody kotłowej w odniesieniu do temperatury zadanej CWU i o ten parametr mi chodziło.
   Wybieg pompy ustaw na wartość maksymalną niezależnie od oznaczeń i wartości parametru.

   Pozdrawiam

  • #76054
   Anonim
   Gość


   Dla tych, którzy mają objawy astmy , a także przebywania w niskich temperaturach , na pewno należy wziąć pod uwagę dzieje . To naprawdęzdrowotne bezsporny fakt, że zimno wywołuje o przemocy astmy , podczas gdy gorące asyst pogodowe w zachowaniu alergie ataki , a także znaki odpowiedzialne za wszystko . Miejsca takie jak Floryda oraz Karaibach mają bardziej zwartą objawy astmy populacji ludzkiej .
   Tak szybko, jak przeżywa wszystko na temat astmy , należy rozważyć inhibitor leukotrienów . Nowe chemikalia leukotrienów jest przeznaczony do zapobiegania leukotrienów . Często jestleukotrienów substancji chemicznych , które wprowadzają na zapalenie , które może powodować silne alergie. Twoja może zapobiec to inhibitor leukotrieny , które mogą zmniejszyć głośność objawów problemów astmy masz.
   Kiedy planujesz do treningu, zacząć dość powoli i stopniowo . Sudden ćwiczenia fizyczne w tym wyruszeniem jogging pewnością może wyruszyć o astmie dla wielu. Będziesz mieć możliwość wykonywania, jednak wykonywać niektóre zaczynają rozgrzewkę treningi , które powoli, ale zdecydowanie zwiększyć swoje serca przed czujesz się komfortowo z bardziej skomplikowane procedury treningu . Nie zmuszać się do wysiłku , jeśli czujesz , że przyjdziesz z objawami astmy.
   Uniknąć kontaktu ze zwierzętami domu . Zwierzęta posiadają wiele kurzu i innych toksyn szkodliwych o nich. Jeśli to ma futrzany przyjaciel, kąpać go co tydzień , i próba utrzymania jej włosy jak mało, jak to tylko możliwe. Jeśli masz zamiar być w kontakcie z psem , będziesz naprawdę powinny mieć na przebranie .
   Zachęcamy do korzystania z przyjaznych dla środowiska produktów w swoim domu , a następnie gotowe czyszczących typu chemiczne . Nieprzyjemne substancje chemiczne mogą tworzyć niebezpieczne toksyny , które mogą spowodować atak astmy.Nawet jeśli nie jesteś na pewnotylko jeden przeprowadzenia czyszczenia , szczególne opary zrelaksowania się i mogą mieć wpływ na osoby za dzień . Wykorzystanie naturalnych środków czyszczących : są one znacznie lepiej oskrzeli , jak również środowiska naturalnego .
   Jeżeli cierpisz pochodzących z astmą oskrzelową ” ? Trzymać z dala od wszelkiego rodzaju dymu tytoniowego . Nie palić ! Never wdech i wydech to gazy , a także inne związki toksyczne gazy . To może wyzwolić objawy astmy , które nie są w stanie end . W przypadku osoby są palenia , którzy są wokół was, młodzik z którego spot łatwo.
   Nie wolno pływać w prywatnych basenów , które zawierają chlor , gdy masz astmę oskrzelową. Twoja woda w basenie może prowadzić do o ataki astmy , a nawet budować swoje wskazania bardziej poważne. Jeśli nie jesteś pewien, czy twój basen , że masz zamiar być w stanie pływać wokół zapewnia wody basenowej , a może nie , pytanie nowy ratownik , a może dyrektor na zdolność .
   Najczęściej jest tołatwe zadanie, aby nabyć złapał bez potrzeby swojego inhalatora. Jeśli czujesz , jak również objawy astmy nadchodzi , aleprawda jest taka, brak osoby inhalator warto zadbać o to , zużywają sporo napojów zawierających kofeinę . Kawa, herbata ziołowa , płyny wytrzymałościowe , a także coś znajdziesz . Poziom kofeiny może udostępnić osoby dróg oddechowych co mniej skomplikowane do podjęcia w.
   Zachowaj łóżkach zaczerwieniona w nie mniej niż raz w tygodniu terminie. Producent gwarantuje stale szorować je w gorącej wodzie . To mógł utrzymać sen poprzez przytrzymanie owady oraz inne alergeny , które można łatwo wyruszył kolejny panikę . Mając ponieważ dokładnie oczyścić swój dom , jak można stał sięnajlepszym zdrowia versus astmy .
   Nie pomaga , gdy uważasz, że silne objawy astmy rozwijających plusy inhalatora po prostu nie jest z tobą.Kofeina pomoże , ponieważ po prostu otwarcie przewodu powietrza. Podać kilka szklanek kofeiny , herbatę , a nawet gorące kakao przed całkowitym rozpocząć osoby atak cofać to nieprzyjemne skutki uboczne .

   Related Posts:
   Chronic asthma attack
   Asthma and school
   Video of asthma attack
   Asthma air quality
   Asthma and diet

Oglądasz 10 odpowiedzi wątku
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.