ruszt awaryjny

Strona główna Forum Kotły z podajnikiem ruszt awaryjny

Oglądasz 14 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #75994

      Dzień Dobry!

      Posiadam kocioł Q eko 15 i chcę zakupić ruszt żeliwny. Mam trochę drewna do spalenia. Zastanawiam się jak można go zamówić i jak się go montuje. Na zdjęciu są żeberka a w kotle w narożnikach 4 blaszki do montażu ?
      Proszę o podpowiedź. Oprócz rusztu również chcę wymienić sznur w drzwiczkach. Nie wiem jakiej powinien być grubości?

      Pozdrawiam

    • #76007
      SERWIS1
      Opiekun forum

      Witam

      Zamawiając ruszt w Heiztechnik konkretnie do tego modelu w zestawie otrzyma Pan uchwyty montażowe. Aby zamówić części należy wysłać email na adres zamowienia@heiztechnik.pl. W zamówieniu należy podać oprócz nazwy części dokładny adres i numer telefonu w celu nadania przesyłki kurierskiej. Płatności za zamówienie dokonuje Pan przy odbiorze paczki.
      Montujemy fabrycznie sznur ceramiczny okrągły o średnicy 15 mm.

      Pozdrawiam
      Serwis Heiztechnik

    • #76006

      dziękuję za odpowiedź. Dzisiaj przesłałem zamówienie.

    • #76005

      Otrzymałem zamówiony ruszt. W skład paczki wchodziło 14 jednakowych, żeliwnych żeberek. Jednak uchwytu tam nigdzie nie ma, jest jeszcze drut stalowy którym żeberka były skręcone. Proszę o pomoc

      Pozdrawiam
      Stanisław Nowicki

    • #76004
      SERWIS1
      Opiekun forum

      Witam

      Powinny być jeszcze podkładki z kątownika (2szt). Zweryfikuję to w naszych wysyłkach. W przypadku stwierdzenia braków elementy zostaną natychmiast wysłane. Z góry przepraszam za zaistniałą sytuację.

      Pozdrawiam
      Serwis Heiztechnik

    • #76003
      Anonim
      Gość

      If your girl or boy has to be that experiencing a difficult time on the math, spelling, reading or perhaps language, Hooked all over the Phonics has going to be the tool for more information on facilitate all your family be of assistance all your family members kid Doesn matter what grade your little one is always that in your Hooked all around the phonics has the program all your family will want for more information on facilitate your son or daughter achieve.?Available on: Android, iOS Price: $6.99 Download Google Play farrenheit

      outdoor flood light bulbs http://www.icamtech.net/led_flood_light led par lamp led tubes light panel

    • #76002
      Anonim
      Gość

      Using your clubs, an instructor not only can they teach all your family the way to handle have the desired effect everywhere in the your quite some distance and brief time game all around the the golf greens He can also share allowing you to have you going to be the wisdom about knowing in line with the greens etiquette as if you do as going to be the rules to learn more about going to be the game. After you’ve completed your lessons, practice makes the answer Going for more information regarding an all in one range to be able to get your swing together not only can they help build your confidence in the game.

      par38 led http://www.icamtech.net/led_tube_lights led light bulbs downlights led http://www.icamtech.net/led_display_screen
      http://www.icamtech.net

    • #76001

      KIEDY MOGĘ SIĘ SPODZIEWAĆ BRAKUJĄCYCH CZĘŚCI RUSZTU AWARYJNEGO?

      Pozdrawiam
      Stanisław Nowicki

    • #76000
      SERWIS1
      Opiekun forum

      Witam

      Dzisiaj zostaną wysłane brakujące elementy więc jutro powinny być u Pana.

      Pozdrawiam
      Serwis Heiztechnik

    • #75999
      Sławomir Nowak
      Uczestnik

      Witam, jaka cena takiego rusztu awaryjnego ?

       

    • #75998
      SERWIS1
      Opiekun forum

      O ceny musisz pyta w dziale handlowym – cena zależna od modelu kotła. Jeżeli ruszt występował w jakimś kotle to można go dokupić jako element zamienny. W przypadku kotłów, które nie posiadały rusztu jego montaż jest niemożliwy.

    • #75997
      Agi
      Uczestnik

      Dzień dobry,

      posiadam piec Q pellet Gl 15 kw czy jest możliwość zamontowania w nim rusztu?

    • #75996
      SERWIS1
      Opiekun forum

      Kotły 5 klasy i Ecodesign nie mają możliwości zamontowania rusztu awaryjnego. Zabraniają tego przepisy według których są badane.

    • #79187

      Dzień dobry

      Posiadam piecRED ECO 20 kW na ekogroszek, 2017r. Czy jest mozliwość dokup[ić do tegio pieca ruszt awaryjny? Posiada takie w narożnikach kątowniki,

      Koid towaru:R10604154

      nr urzadzenia 6084717

    • #79644
      SERWIS1
      Opiekun forum

      Do tego kotła możesz dokupić ruszt. Wyślij zamówienie mailowo – wpisz że zestaw z kątownikami.

Oglądasz 14 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.