Kto da więcej…;)

Strona główna Forum Kotły z podajnikiem Kto da więcej…;)

Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #73255
      Marek Czajkowski
      Uczestnik

      Dzień dobry wszystkim forumowiczom,
      W środku 4 sezonu grzewczego, nagle piec się nie rozpalił, po krótkich olędzinach uznałem, że to grzałka. Pół godzinki, nowa grzałka zainstalowana (miałem w zapasie) i piec znów hula. Stąd moje tytułowe pytanie, kto da więcej ;). Jak widzicie na zdjęciu ilość rozpaleń robi wrażenie. Średnia za zały okres to ok. 13-14 razy na dobę, uwzględniając pierwszy sezon, gdy dom się wygrzewał i suszył (piec pracował intensywniej) i to, że mieszkam na podlasiu, a tu zima nas często nie oszczędza, to średnia wyjdzie pewnie gdzieś ok. 12 razy na dobę (w trybie standard). Piecem jestem do dziś zachwycony, bezproblemowe działanie i przyzwoite spalanie (nie zwracajcie uwagi na ilość spalonego paliwa, które wskazuje piec, ma się to nijak do rzeczywistości, spalił dużo mniej), no i ta wygoda. Korzystając z okazji chciałbym podziękować szanownym forumowiczom i skarbnicy mądrości wszelakiej SERWIS 1 😉 za wiele bezcennych rad, wiele się dzięki wam nauczyłem, a teraz może sam będę mógł służyć pomocą. Pierwszą fuchę mam u sąsiada, bo tak mu się spodobał mój piec, że kupił taki sam.
      Pozdrawiam, życząc szybkiego końca sezonu, to zostanie więcej pieniędzy na wakacje 😉

      Attachments:
    • #73258
      Mateusz Żurek
      Uczestnik

      Cześć, u mnie troche mniej ale to dopiero 3 sezon.
      Piec jest spoko zwłaszcza, że mam sterownik r. Control 890 a nie ten nowy automat.

      Średnia rozpaleń to 10 – 15 na dobę.
      Spalanie ok.

      Pozdrawiam

    • #73257
      Robert Robert
      Uczestnik

      Witajcie. U mnie spalanie średnio 17-18 na dobę… a spalił mi w styczniu 1,035 kg pelletu 🙁

Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.