Analiza spalania w HT tronic 700

Strona główna Forum Kotły z podajnikiem Analiza spalania w HT tronic 700

Oglądasz 4 odpowiedzi wątku
 • Autor
  Wpisy
  • #51255
   Robert Sarnowski
   Uczestnik

   Moje pytanie dotyczy  sterownika HT tronic 700. Czy jest w nim gdzieś możliwość analizy pracy kotła, ilości spalonego ekogroszku i podobnych parametrów? W sterownikach Techa jest taka możliwość. Czy HT tronic 700 to ma?

  • #51341
   serwis1
   Uczestnik

   Witam

   Obecnie sterownik ten nie zapisuje parametrów pracy takich jak ilość zużytego paliwa jednakże funkcja archiwizowania danych będzie w niedługim czasie wdrażana do realizacji.

   Pozdrawiam
   Serwis Heiztechnik

  • #52766
   Robert Sarnowski
   Uczestnik

   Witam.

   Wrócę do wątku. 2 miesiące temu odpowiedź z serwisu, że w niedługim czasie opcja archiwizacji będzie wdrażana. Minęły 2 miesiące. Kiedy można spodziewać się tego „niedługiego czasu”? Rozumiem, że będzie to wiązało się z aktualizacją sterownika. W jaki sposób to będzie realizowane? Bo nie wyobrażam sobie, że do każdego kotła będzie jeździł serwisant.

   Proszę o informację.

  • #52772
   serwis1
   Uczestnik

   Witam

   Nie mam jeszcze potwierdzonej wersji aktualizacji (prawdopodobnie będzie to w marcu 2021).

   Każda aktualizacja musi zostać wgrana do sterownika poprzez serwisanta więc można ją uzyskać np. podczas wykonywania corocznego przeglądu kotła. Przegląd kotła warto zamówić pomiędzy 1 kwietnia a 31 sierpnia, ponieważ w tym czasie można uzyskać zniżkę na usługę (wg. cennika).

   Pozdrawiam

   Serwis Heiztechnik

  • #53103
   Robert Sarnowski
   Uczestnik

   Witam.

   Widzę na stronie, że przy opisie mojego kotła Q EKO GL mówi się o HT Logic III. Czy to znaczy, że oprogramowanie sterownika HT tronic 700 już się zmieniło?

    

Oglądasz 4 odpowiedzi wątku
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.