Q Eko Duo 25 sterownik Negro plus slimak

Strona główna Forum Kotły z podajnikiem Q Eko Duo 25 sterownik Negro plus slimak

Oglądasz 3 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #77578
      GRAND113
      Uczestnik

      Witam
      Mam pytasnie dotyczace ciaglego zmniejszania sie kopczyka jakie ustawienia zmienic aby kopczyk byl staly i wiekszy.
      moje nastepne pytanie to zmiana panelu sterujecego a mianowicie czy jest mozliwosc zmiany takiego panelu na nowoczesniejszy i czy tak wogole w czyms moze mi to pomoc jesli chodzi o prawidłowa prace i spalanie ??

    • #77582
      SERWIS
      Uczestnik

      Nowy panel sterowniczy ułatwia jedynie obsługę i daje dodatkowe możliwości, natomiast sam nie jest w stanie poprawić jakości spalania.
      Aby zwiększyć kopczyk to zmniejsz obroty dmuchawy w podtrzymaniu na 1 i powinno się poprawić. Możesz jeszcze zmniejszyć obroty dmuchawy w trybie praca. Najlepiej podaj mi, jakie masz ustawienia a ja spróbuję je skorygować.

      Pozdrawiam

    • #77581
      GRAND113
      Uczestnik

      no teraz wszystko zaczeło wyglądac jak powinno i spalanie sie zmniejszylo i dopalanie paliwa wyglada na przyzwoite:) dziekuje za pomoc a i naprawde polecam firme heiztechnik zadna inna firma nie słuzy tak duzym wachlarzem pomocy a i servis pełna profesja :)do naszego drugiego domu tez bez zastanowienie bierzemy heiztechnika

    • #77580
      SERWIS
      Uczestnik

      Cieszę się, że mogliśmy Ci pomóc.

      Pozdrawiam

Oglądasz 3 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.