httronic 800 podłączenie pod agregat.

Strona główna Forum Kotły z podajnikiem httronic 800 podłączenie pod agregat.

Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
 • Autor
  Wpisy
  • #71558
   Krzemien
   Uczestnik

   Dzień dobry

   Kupiłem agregat 2.5kw inwerterowy dobrej klasy. Po podłączeniu sterownika  httronic 800 do niego, na początku załącza się,  natomiast po 3 sekundach zaczynają się zmieniać  nastawy temperatur na sterowniku na inne wartości,  a po dalszym czasie sterownik załącza i wyłącza sam pompy i wychodzi z automatu. Sprawdzałem inne urządzenia działają bez kłopotu. Podłączałem również w tym samym czasie inne urządzenia, nic to nie dawało. Agregat oraz sterownik jest podłączony do PE. Testowałem go ma sterowniku ht500, nie było problemu.  Proszę o pomoc w tej sprawie.

  • #71561
   Patrol
   Uczestnik

   Cześć. Piszesz 'agregat dobrej klasy’ , ale nic poza mocą o nim nie wiadomo. Tak w ciemno to proponuję jeden test – na zwiększonym obciążeniu sprawdź jak się zachowuje (podłącz jakąś farelkę albo suszarkę).

  • #71560
   Krzemien
   Uczestnik

   <p style=”text-align: center;”>Witam Agregat  to Nutool NP2500INV,  podpinałem razem z urządzeniem oporowym lecz bez skutku.</p>
   Jak wspominałem zarówno sterownik ht500 jak i ht700 działają na nim. Czy jest jakiś sposób na modyfikację tego sterownika żeby poprawnie działał?

Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.