Hargassner Heiztechnik der Zukunft

W tym miesiącu w spółce Heiztechnik miało miejsce bardzo ważne wydarzenie. Pozyskaliśmy większościowego udziałowca – austriacką firmę Hargassner GmbH. Partnerstwo z tak ważnym graczem w Europie i na świecie to dla nas powód do radości oraz kolejna ogromna motywacja do dalszego rozwoju.
Wierzymy, że razem możemy dokonać jeszcze więcej, a nasza współpraca otworzy nowe możliwości dla obu firm.

Firma Hargassner – lider branży grzewczej w Europie

Firma Hargassner to producent urządzeń grzewczych, który działa na rynku już prawie 40 lat. Firma zyskała uznanie klientów w całej Europie, oferując wysokiej jakości produkty i usługi.
Hargassner wyspecjalizował się w produkcji kotłów biomasowych na pellet, zrębkę drzewną i drewno o mocy od 6 do 2500 kW. Obecnie zatrudnia ponad 1100 osób i sprzedaje swoje produkty do ponad 40 krajów z całego świata.
Hargassner jest znany ze swojej innowacyjności i ciągłego dążenia do doskonalenia swoich produktów, co pozwoliło mu stać się liderem branży grzewczej w Europie oraz istotnym graczem na rynku światowym.

Co nas łączy?

Wspólnym celem firmy Heiztechnik i Hargassner jest dostarczanie najwyższej jakości produktów oraz oferowanie kompleksowych rozwiązań z branży grzewczej.
Tak samo ważne jest dla nas również podejście do Klienta – wierzymy, że otwartość na potrzeby innych, wychodzenie im naprzeciw oraz wysokojakościowe usługi oparte na zaufaniu to podstawa udanych i długoterminowych relacji.
Co jeszcze nas łączy? Podobne podejście do prowadzenia biznesu, spójne wartości scalające firmę od środka oraz odwaga we wdrażaniu innowacyjnych strategii i rozwiązań.
Wszystko to razem daje nam ogromne pole do współpracy i rozwoju oraz napawa nas wiarą w jeszcze lepszą przyszłość.

Współpraca

Mając u swego boku tak silnego i solidnego partnera, jak Hargassner, otwierają się przed nami jeszcze większe możliwości realizacji planów rozwojowych w zakresie produkcji pomp ciepła.
Możemy wzajemnie czerpać ze swojego doświadczenia i dzielić się know-how w zakresie nowoczesnych rozwiązań z techniki grzewczej.
Dzięki wsparciu Hargassner możemy jeszcze bardziej zautomatyzować wszystkie procesy produkcyjne, a dodatkowo otrzymujemy dostęp do sieci dystrybucyjnej grupy Hargassner w ponad 40 krajach na całym świecie.
Działając razem możemy silniej kreować rynek urządzeń grzewczych, poprawiać świadomość konsumencką i jeszcze bardziej przyczynić się do ochrony planety.
Czujemy, że przyszłość zaczyna się dziś, a pierwsze udane owoce naszej współpracy zobaczycie już niedługo.