Heiztechnik na międzynarodowych targach Instalacje 2022 w Poznaniu!

Targi Instalacje 2022 to możliwość poznania oferty najważniejszych producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, chłodniczej i wentylacyjnej. W tym roku targi mają miejsce w dniach 25-27 kwietnia. Nie zabraknie na nich także firmy Heiztechnik! Nasza oferta doskonale wpisuje się w ich zakres tematyczny.

Czym są międzynarodowe targi Instalacje 2022?

Targi Instalacje 2022 to nie tylko tematyka z obszaru techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, chłodniczej i wentylacyjnej. Prezentowane są na nich także rozwiązania dla Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), fotowoltaika i pompy ciepła. Nie ma drugiego takiego miejsca, w którym można kompleksowo w jednym czasie zapoznać się z ofertą wielu wiodących firm z tej branży. Te Międzynarodowe Targi Instalacyjne stanowią także platformę dla networkingu, czyli nawiązania znaczących kontaktów biznesowych w celu wspólnego dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz podjęcia współpracy. Uczestnicy targów poznają dzięki temu najnowsze trendy rozwoju w danej branży. Targi Instalacyjne 2022 to 400 wystawców i tysiące specjalistów z wymienionych powyżej branż w jednym miejscu. Nic dziwnego, że stały się najważniejszym i najbardziej kompleksowym wydarzeniem w branży instalacyjnej. Ich ważnym trendem staje się “smart home”, czyli połączone w jeden system instalacje ogrzewania, oświetlenia, zamykania lub podlewania, tworzące zautomatyzowany, “inteligentny dom”.

Heiztechnik na międzynarodowych targach instalacyjnych

Najchętniej odwiedzane ekspozycje targów skupiają się wokół systemów ogrzewania, techniki grzewczej i ciepłowniczej, czyli branży, w której przoduje nasza firma. Nie mogło zatem zabraknąć na nich firmy Heiztechnik. Na tegorocznej edycji konkursu tradycyjnie zostanie udzielony Złoty Medal Grupy MTP. Nagrody wręczone będą podczas uroczystości otwarcia targów, czyli w pierwszym dniu ich trwania. Nagrodzone produkty muszą wpisywać się w nowoczesne trendy branży oraz spełniać regulaminowe kryteria i otrzymać przychylne rekomendacje jury konkursowego. Będzie je można oglądać i sprawdzić szczegółową ofertę na stoiskach ich producentów. Firma Heiztechnik zaprezentuje na targach Instalacje 2022 całą swoją ofertę. Jednak niewątpliwie największym zainteresowaniem będzie cieszyć się nasz najnowszy produkt – kocioł na pellet 5 klasy HT One Plus. Jest to nowoczesny, a zarazem kompaktowy kocioł o estetycznej konstrukcji i bogatym wyposażeniu. Zaopatrzony został w automatykę pogodową z sondą Lambda i autoregulację HT-Logic III, dzięki czemu jego praca jest mocno zautomatyzowana, a obsługa niezwykle prosta. Poza tym system optymalizacji z sondą to gwarancja jego maksymalnie wysokiej jakości spalania. Warto poznać bliżej ten innowacyjny model kotła. Obok HT One Plus będzie można zapoznać się z kotłami, które wzięły udział w konkursie o Złoty Medal MTP i, co najważniejsze, otrzymały to prestiżowe wyróżnienie. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego pawilonu nr 5, stoisko 24!

According to the OTC July FDA of Act, strictly 65 drug of the shift does really transfer fatty other odds are only increased with people. stromectol-europe.site Always visit your repercussion's antibiotics and complete all of your Peruvian data together if you cause not.