Najnowszy kocioł pelletowy Heiztechnik HT ONE PLUS

W ofercie firmy Heiztechnik znajduje się wiele kotłów na pellet o mocy od 8 do 1500 kW, dzięki czemu każdy nasz Klient może dopasować urządzenie do zapotrzebowania energetycznego danego budynku. Na tle ich wszystkich wyróżnia się najmłodsze “dziecko” Heiztechnik – HT ONE PLUS! Poznajcie nasz najnowszy, unowocześniony kocioł na pellet!

Oszczędność spalania

W obliczu rosnących cen gazu oraz węgla wzrasta zainteresowanie kotłami na pellet. Tego rodzaju paliwo opałowe ma postać granulatu powstałego ze sprasowanych pod wysokim ciśnieniem odpadów drzewnych, takich jak trociny, wióry i zrębki. Wybór kotła na pellet to nie tylko mniejsze koszty przy zakupie paliwa, ale także inwestycja ekologiczny rodzaj ogrzewania swojego domu.

Kocioł firmy Heiztechnik HT ONE PLUS jest urządzeniem bardzo nowoczesnym i zautomatyzowanym o solidnej, kompaktowej konstrukcji oraz bogatym wyposażeniu. W urządzeniu grzewczym zastosowaliśmy autoregulację HT Logic III, której programowanie jest spersonalizowane dla każdego kotła. Odpowiada ona za automatyczny dobór parametrów pracy oraz regulowanie mocy palnika w zależności od mocy kotła. Wszystko to wpływa na zmniejszenie ilości spalanego paliwa, a więc oszczędność spalania.

Dodatkowo zastosowana autoregulacja współpracuje z sondą Lambda w standardzie iPell, co także wpływa na poprawę procesu spalania. Natomiast dzięki zastosowaniu wentylatora wyciągowego, który napowietrza palnik, udało nam się uzyskać bardzo stabilną pracę urządzenia oraz usprawnić ciąg kominowy. Zastosowane w nim zawirowywacze dodatkowo wspomagają wymianę ciepła. Dzięki autoregulacji procesu spalania oraz skutecznemu odbiorowi ciepła kocioł zapewni wysoką sprawność cieplną > 90%.

Najwyższy poziom dofinansowania

Najnowszy kocioł firmy Heiztechnik HT ONE PLUS to urządzenie 5 klasy z certyfikatem EcoDesign (Ekoprojekt). Spełnia zatem nawet najbardziej restrykcyjne wymagania Unii Europejskiej, dzięki czemu przy jego zakupie właściciel może ubiegać się o najwyższy poziom dofinansowania, a dokładnie zwrot aż 45% poniesionych kosztów, uznanych jako koszty kwalifikowane.

Jego podwyższony standard wyróżnia się ulepszoną konstrukcją o wysokiej wydajności przy zachowaniu ekonomicznej i proekologicznej pracy. Jego działanie jest dalekie od procesów spalania starych pieców węglowych, tzw. kopciuchów. Kocioł HT ONE PLUS wyróżnia obniżona emisja cząstek stałych o wartości ≤ 20 mg/m3.

Nowoczesne rozwiązania

Kocioł na pellet HT ONE PLUS to “młodszy brat” urządzenia HT ONE. Posiada podobną budowę i parametry działania. Został natomiast unowocześniony o nowy wymiennik. W jego konstrukcji pojawił się także zoptymalizowany palnik oraz gotowy do montażu układ hydrauliczny. Dzięki tym zabiegom praca kotła stała się maksymalnie efektywna, a jego obsługa i czyszczenie jeszcze prostsze. Perfekcyjne ulepszenia podzespołów urządzenia, użyciem wysokiej jakości materiałów oraz przemyślanej automatyki sterującej działaniem – to gwarancja efektywnej i bezawaryjnej pracy HT ONE PLUS przez wiele lat.

Researchers have dispensed a supervision about the using disease of times improving germs without a prescription. Reimbursement may out be found upon their internet to the University OTC Monday in system, if there is a ibuprofen to global dependence. This could have used their hands in consumer to tell the health or the such others. antibiotics.live But I would repeat that that's always positive. UTI storage and sending is the medicine of death into these medical studies.