Heiztechnik - Producent kotłów

Kotły pelletowe 5 klasy

 

ONE

ONE

Kocioł pelletowy 5 klasy

Kocioł ONE jest najnowszym kotłem pelletowym firmy HEIZTECHNIK. Urządzenie cechuje kompaktowa, nowoczesna, estetyczna  konstrukcja zapewniająca niewielkie wymiary oraz łatwą obsługę. ONE 8kW należy do najmniejszych certyfikowanych kotłów.

Czytaj więcej...


ONE_BASIC

ONE BASIC

Kocioł pelletowy 5 klasy

Kocioł ONE BASIC należy do najnowszej serii kotłów pelletowych firmy HEIZTECHNIK. Urządzenie cechuje kompaktowa, nowoczesna, estetyczna  konstrukcja zapewniająca niewielkie wymiary. ONE BASIC 8kW należy do najmniejszych certyfikowanych  kotłów.

Czytaj więcej...


HT DasPell GL 12 - 60 kW

Kocioł pelletowy 5 klasy

HT DasPell GL jest nowoczesnym kotłem grzewczym, którego konstrukcja oparta jest na bazie płomieniówkowego wymiennika Heiztechnik o wysokiej skuteczności wymiany ciepła, wykonanego w formie wydzielonej kolumny grzewczej.

Czytaj więcej...


Q Pellet GL 12 - 30 kW

Kocioł pelletowy 5 klasy

Q Pellet GL jest nowoczesnym kotłem grzewczym, którego konstrukcja oparta jest na bazie płomieniówkowego wymiennika Heiztechnik o wysokiej skuteczności wymiany ciepła, wykonanego w formie wydzielonej kolumny grzewczej.

Czytaj więcej...


HT DasPell BOX GL 12 - 20 kW

Kocioł pelletowy 5 klasy

HT DasPell BOX GL jest nowoczesnym kotłem grzewczym, którego konstrukcja oparta jest na bazie płomieniówkowego wymiennika Heiztechnik o wysokiej skuteczności wymiany ciepła, wykonanego w formie wydzielonej kolumny grzewczej.

Czytaj więcej...


HT DasPell LuxGL 12 - 20 kW

Kocioł pelletowy 5 klasy

HT Daspell LuxGL jest najnowszym kotłem serii GreenLine. Urządzenie cechuje nowoczesny wygląd zewnętrzny oraz bogate wyposażenie. Zarządzanie pracą kotła oraz sterowanie instalacją grzewczą obiektu odbywa się poprzez kolorowy dotykowy wyświetlacz.

Czytaj więcej...


MAXPell GL 80 - 450 kW

Kocioł pelletowy, dużej mocy 5 klasy

Kocioł MAXPell GL oparty jest na konstrukcji nowoczesnego płomieniówkowego wymiennika ciepła konstrukcji Heiztechnik.

Czytaj więcej...


HT DasPell

Zbiorniki kotłów pelletowych

Przedstawiamy szeroką ofertę ekologicznych kotłów pelletowych. W zależności od potrzeb istnieje możliwość doboru kotła oraz wyposażenia go w odpowiedni zbiornik. Zbiorniki kotłów można wyposażyć w dodatkowy zespół podający paliwo z silosu lub magazynu.

 

 

Czytaj więcej...

  

 


 

Piece węglowe, w których paliwem jest węgiel kamienny, coraz bardziej wypierane są przez nowoczesne piece pelletowe, zasilane granulatem produkowanym z odpadów  drewna. Ten sposób ogrzewania domu, a także podgrzewania wody, to duży krok w stronę ochrony środowiska.

Kotły pelletowe

Nasza bogata oferta obejmuje zaawansowane technologicznie kotły na pellet, gwarantujące optymalne ogrzewanie pomieszczeń. Wśród propozycji można znaleźć kotły pelletowe 5 klasy charakteryzujące się elegancką i nowoczesną sylwetką, innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie techniki spalania, oraz redukcją emisji szkodliwych substancji wynikłych z procesu spalania.

Wszystkie dostępne modele wyposażone są w palnik, układ podawania paliwa z zasobnikiem o pojemności wystarczającej na kilkudniową pracę. Kotły posiadają możliwość przyłączenia dodatkowego zasobnika, pozwalającego na zwiększenie ilości  pelletu. Dobór paliwa następuje automatycznie, w procesie autoregulacji HT- Logic III, po zaprogramowaniu funkcji na panelu sterowniczym urządzenia, a czytelny wyświetlacz informuje o postępie włączonych programów.

Modele pieców pelletowych klasy 5 oraz EKO DESIGN

Piece pelletowe produkowane przez naszą firmę cechują się znaczną rozpiętością mocy grzewczej – wśród dostępnych modeli można znaleźć piece niewielkie, o kompaktowych rozmiarach i odpowiedniej do wielkości mocy grzewczej, jak i kotły o możliwości produkcji ciepła na skalę przemysłową.

Wśród polecanych modeli można wyróżnić:

- One – jeden z najmniejszych kotłów na rynku o mocy 8 kW,

- HT DasPell GL 60 – kocioł o mocy grzewczej 60 kW

- MAXPell GL 450 – piec pelletowy o mocy 450 kW

 Wszystkie piece pelletowe znajdujące się w ofercie Heiztechnik posiadają świadectwa emisyjne, atesty i certyfikaty bezpieczeństwa ich użytkowania.