Targi Drema 2022 – Międzynarodowe Targi Maszyn

targi drema 2022

Rok 2022 dostarczył wielu powodów do niepokoju przedsiębiorcom z branży związanej z przemysłem drzewnym. Ceny surowców znacznie poszły w górę, ograniczyła się także ich dostępność. Do tego dołożyła się wysoka inflacja oraz kryzys wywołany wojną na Ukrainie. Tegoroczne Targi Drema 2022 są zatem ważnym wydarzeniem, na którym nie mogło zabraknąć także naszej firmy Heiztechnik z ofertą na kotły pelletowe.

Czym są Targi Poznańskie Drema?

Targi Drema 2022 to organizowane co roku wydarzenie, dające przestrzeń do prezentacji rozwiązań i technologii jutra głównie w zakresie przemysłu drzewnego, meblarskiego, tartacznego, ale także grzewczego, dotyczącego energii pozyskiwanej z drewna. Wydarzenie odbywa się w Poznaniu i pozwalają na szeroką ekspozycję różnego typu maszyn.

Ponadto Targi Drema 2022 to miejsce wymiany doświadczeń i poznania ekspertów dzielących się swoją pasją, pomysłami i umiejętnościami. Uczestnicy mogą wziąć udział w licznych szkoleniach, wykładach i debatach. Nic dziwnego, że rokrocznie cieszą się dużym zainteresowaniem. Śmiało można powiedzieć, że Targi Drema w Poznaniu to najważniejsze spotkanie branży drzewnej i meblarskiej w Europie Środkowowschodniej.

Targi Drema 2022 – lista wystawców

Targi Poznańskie Drema z roku na rok zyskują coraz większe zainteresowanie, a to przekłada się jednocześnie na coraz większą ilość wystawców i partnerów. W tym roku wśród wystawców można znaleźć firmy z zakresu:

  • obróbki drewna i tematów pokrewnych,
  • maszyn i urządzeń technicznych do obróbki wstępnej (produkcja półfabrykatów)
  • produkcji kleju,
  • technologii transportu bliskiego, przeładunku, magazynowania i wydawania materiałów z magazynu,
  • wykorzystanie drewna pozostałego (trociny, wióry, drewno opałowe, kora),
  • wytwarzania energii elektrycznej i cieplnej z wykorzystaniem paliwa drzewnego
  • oprogramowań komputerowych, np. do planowania i kontroli produkcji,
  • ochrony środowiska,
  • bezpieczeństwa pracy,
  • oraz wielu innych, okołodrzewnych dziedzin.

Targi Drema 2022 – godziny otwarcia

Międzynarodowe Targi Drema w Poznaniu rozpoczęły się we wtorek 13 września i będą trwać do piątku, czyli do 16 września 2022. Całe wydarzenie ma miejsce na Międzynarodowych Targach Poznańskich w godzinach od 10:00 do 16:00. Jesteśmy na nich obecni od początku, zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Targi Maszyn Poznań – czego możemy się spodziewać?

Osoby, które przybywają na Targi Drema 2022 i zainteresowane tematem energii elektrycznej i cieplnej z wykorzystaniem paliwa drzewnego będą miały możliwość zarówno poznania “z bliska” naszej oferty, jak również będą mogły uczestniczyć w spotkaniach dotyczących innowacji technologicznych w tym zakresie oraz współczesnych możliwości oszczędzania energii i ochrony środowiska. Wśród licznych tematów będzie można usłyszeć o systemach kotłów z piecami na paliwo drzewne.

Targi Poznańskie Drema to miejsce spotkania dużych przedsiębiorstw i świata biznesu drzewnego. Jednak z drugiej strony to także przestrzeń, w której doskonale odnajdują się wszelcy pasjonaci prac w drewnie, indywidualne osoby zainteresowane drewnem jako paliwem do ogrzewania swoich rodzinnych domów.